Stránky SEZOB.CZ
Úvodní stránkaČeštiny, návody, patche, recenze, poradny, filmy,  

0 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Stránka programu ACDSee
Trial|Win 9x-XP|Instal|Unistal
 

ACDSee je bleskově rychlý editor obrázků. Kromě standardních formátů podporuje i skenery a digitální kamery, přehrává formáty SendPix, AVI, WAV a MPG aj.

V programu si můžete navolit, zda chcete používat standardní zobrazení a nebo staré zobrazení, které bude vypadat jako verze 3 a nižší.

ACDSee 3.0 kromě standardních formátů podporuje i skenery a digitální kamery, přehrává formáty SendPix, AVI, WAV a MPG. Program obsahuje modul ACD Photo Enhancer, což je vlastně jednoduchý, ale také diskutabilní, bitmapový editor (jas, kontrast, saturace, ořezávání, rotace, ostření a rozostření). Z dalších novinek jmenujme podporu prohlížení ZIP a LZH archivů.

ACDSee 4.0 zahrnuje programy FotoCanvas k úpravám obrázků, FotoAngelo pro tvorbu spořičů, PicaView k rychlému náhledu obrázků a spoustu plug-inů.

Od verze 4 je nutné nejprve odinstalovat nižší verzi.

Pro starší (slabší) počítače doporučuji verzi 3.0 pro silnější PC pak 5.0
O verzi 6 jsem slyšel že je horší jak pětková verze, ale přesvědčil jsem se že tomu tak není, nebo to neplatí o verzi 6.0.3

ACDSee

ACDSee Pro Photo Manager
ACDSee Pro Photo Manager společnosti ACD Systems směřuje do profesionální oblasti zpracování digitálních fotografií a nabízí především podporu RAW snímků několik jiných funkcí, které v "obyčejném" ACDSee nenajdeme. ACDSee Pro je určený pro Windows 2000/XP a jeho cena je na rozdíl od původního ACDSee o dost vyšší - bez jednoho centu 130 USD. ACDSee Pro si klade za cíl nabídnout všem profesionálním fotografům a grafikům pracujícím s RAW snímky a jiným grafickými formáty univerzálního správce grafických a multimediálních souborů s integrovanými konverzními, katalogizačními, archivačními, publikačními, tiskovými a pochopitelně i editačními funkcemi. Na rozdíl od ACDSee je i rychlejší, uživatelské prostředí je stejné..

Instalační informace

Instalace verze 4.0 / 5.0
Stáhněte si instalační soubor a poklepejte na něj. Při instalování musíte být připojeni k Internetu. 

Instalace češtiny pro FotoCanvas 1.0
poklepejte na stažený samorozbalovací soubor a vyberte Unzip. Čeština se rozbalí do adresáře programu C:\Program Files\ACD Systems\FotoCanvas a přepíše stávající soubory. Pokud máte program jinde musíte zadat jinou cestu. Češtinu lze použít jak na verzi 1.0 tak na verzi 1.1. Překlad zahrnuje zatím jen hlavní nabídku.