Stránky SEZOB.CZ
Úvodní stránka  

0 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Stránka programu Connection Meter
Win 9x-XP|Instal|Unistal
 

Connection Meter® pro podporu telefonického přípojení prostřednictvím modemu, ISDN, CDMA a GPRS ve Windows 95/98/ME/NT/2000/XP. Program sleduje a eviduje cenu za připojení, obsahuje velmi účinnou ochranu před podvodným připojením, antidialer, na draze placené telefonní linky, SMS bránu a mnoho dalších užitečných funkcí. Vše v jediném programu!

Program Connection Meter slouží k měření celkových nákladů připojení k Internetu, a to i s českými a slovenskými specifiky. Umožňuje správu účtů telefonického připojení sítě, poskytne okamžitou informaci o čase, ceně spojení a objemu přenesených dat v plovoucím okně, zpracuje naměřené údaje v mnoha textových a grafických podobách, s pomocí sloupcových grafů vám usnadní najít nejvhodnější dobu pro stahování dat tak, aby spojení bylo co nejvíce ekonomické, po ukončení stahování odpojí počítač od internetu, případně vypne počítač, zajistí okamžitou informaci o možném zneužití telefonického připojení sítě k připojení na zahraniční, placená telefonní čísla, umžňuje ví! ceuživatelský režim, seřídí hodiny počítače podle přesného světového času, umožní odeslat SMS na mobilní telefon sítě Eurotel, Paegas, Oskar, Globtel a EurotelSK formou el. pošty nebo přes www rozhraní, nastaví váš operační systém tak, že bude komunikovat s pomocí modemů o 20-50% rychleji.

Program je vytvářený v těchto verzích:

  • neregistrované, na jejíž užívání a šíření se vztahují stejná pravidla jako na programy kategorie free software, jedná se o neregistrovaný shareware
  • registrované, která patří do kategorie shareware; tato verze má rozšířené funkce, které umožňují export dat a jejich vyhodnocování, má navíc neomezenou frontu SMS zpráv; 

registrovaný uživatel je pravidelně informován o nových verzích a jejich vlastnostech
Jestliže chcete používat registrovanou verzi a tím podpořit další rozvoj tohoto programu, máte možnost se zaregistrovat. To provedete zaplacením registračního poplatku 120,-Kč na účet autora.