Stránky SEZOB.CZ
Úvodní stránka  

0 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Stránka programu Image Optimizer
Trial|Win 9x-XP|Instal|Unistal
 

Image Optimizer zahrnuje mocné nástroje a odstranění rutiny při přípravě a optimalizaci obrázků pro web.Instalační soubor obsahuje jak standardní verzi - Optimizer.exe, tak verzi PRO - OptimizerP.exe, které se spouští příslušnými soubory.

Image Optimizer

Rysy:

 • zvětšení obrazu, zvýšení hladiny, vyrovnání jasu a kontrastu 
 • barevná korekce, vyčištění obrazu od šumu a matu, zaostření a rozmazání 
 • dávkový Digimarc Watermarks (vodotisk)
 • dávková změna velikosti, miniatury a daleko více

  Image Optimizer Professional Vám umožní zvětšit či zmenšit a optimalizovat obrázky velmi rychle a snadno. Auto tlačítko automaticky opraví chyby v obraze.

  Co je to Digimarc Watermarks?
  Image Optimize obsahuje schopnost přidat Digimarc - neviditelné digitální vodotisky. 
  V jejich většinou základní hladině, jsou "označeny" jako ojedinělé (Vaše). Oni sdělí že obraz je chráněný autorským právem. Do obrázku je vložen speciální kód, který Vám pomůže najít vaše obrazy, kdekoli oni jdou na Webu ve světě širokém. Použitím MarcSpider, můžete sledovat kde a kdy vaše obrazy byly přestěhované nebo kopírované na Webu. Digimarc Watermarks vás dovede k místu na webu, oznámí vaše autorské právo a tak redukuje potenciální zneužití vašich obrázků. 
  Každý kdo povolí nebo publikuje obrazy, nebo je užívá v marketingu může mít prospěch z Digimarc Watermarks. Národní muzeum v USA je v současné době užívá k oznámení vlastnictví z jejich často kopírovaných předloh. Fotografická agentury vloží Watermarks ke jménu společnosti a kontaktní informace vloží do všech svých digitálních snímků. Digimarc Watermarks obrazy slouží jako "mini inzeráty" pro jejich společnost.

Ukázka optimalizace obrázku v programu
Ukázka činnostu programu
původní velikost obrázku byla š438 * v500 bodů v True Color, po konverzi má nyní tato zmenšenina velikost š54 * 62 bodů v 256 barvách. Na zmenšenině není znát úbytek z kvality.

 

Hlavní novinky ve verzi 3.5:

 • možnost vložit do obrázku text
 • uložit do TIFF
 • vyhlazení obrázku

Postup při sejmutí obrazovky:

 1. potřebujete-li sejmout celou obrazovku, zmáčkněte klávesu PrintScreen.
 2. potřebujete-li sejmout určité okno zmáčkněte konbinaci kláves Alt+PrintScreen

Otevřete, nebo si zobrazte Image Optimizer a zmáčkněte konbinaci kláves Ctrl+V. Sejmutý obrázek se vloží do programu, kde ho můžete dále upravovat (zmenšovat, zvětšovat, vyřezaz z něho určitou část ap.). Pokud potřebujete sejmout pouze určitou část obrazovky a nemáte k tomu potřebný program, můžete použít například program Kleptománie.


Instalační informace

INSTALACE ČEŠTINY pro verzi 4.0:
rozbalte stažený soubor do adresáře programu C:\Program Files\xat.com Image Optimizer a přepište původní soubor Optimizer.exe (Před extrakcí doporučuji zálohovat původní soubor Optimizer.exe).

INSTALACE ČEŠTINY pro verzi 3.5:
poklepejte na stažený soubor a klepněte na Unzip. Čeština se rozbalí do adresáře programu C:\Program Files\xat.com Image Optimizer a přepíše původní soubor Optimizer.exe (Před extrakcí doporučuji zálohovat původní soubor Optimizer.exe).

Download