Neshánějte se po Viagře a vyzkoušejte na povadlou erekci pár triků


Sháníte se po Viagře s cenou bez receptu, protože vaše erekce za moc nestojí, a žádná sláva to nebude ani s chutí na milování? Přestože je vaše partnerka milující a krásná, nedokážete se důkladně vzrušit a namísto sexu přichází jen zklamání? Vyzkoušejte některý z následujících triků:

Prodejna zdravé výživy – chodíte nakupovat do běžného supermarketu a váš nákupní košík přetéká bílým pečivem, sladkostmi, alkoholickými nápoji, cigaretami, uzeninami a masem (hlavně červeným)? Toto nemá nic společného s kvalitní stravou a chcete-li se na toto téma dozvědět víc, navštěvujte častěji prodejny zdravé výživy, kde vám mohou i vhodně poradit, co si dávat na talíř.

muž a žena

Bylinky na testosteron – problém může být na vaší straně například i z důvodu nízké hladiny testosteronu. Na vině bývá obvykle chronický stres, někdy docela nenápadný a mírný, ale bohužel dlouhotrvající. Vyzkoušejte adaptogenní bylinky, třeba Kotvičník zemní nebo Ženšen, a samozřejmě se musíte snažit stres ze svého života vypudit.

těhotná žena

Parfém – jestliže se zdravě stravujete, užíváte adaptogeny a potlačujete stres, a přesto se nedaří, může být problém na straně partnerky, pokud připomíná chodící parfumérii. Víte, že všechny parfémy bez výjimky tlumí tvorbu testosteronu a brzdí chuť na sex? Vysvětlete své dívce, že muži mají nejraději přirozenou ženskou vůni lehce zpoceného těla, a že pokud vám voní její spodní prádlo, propocené tričko či silonové punčochy, je to dobré znamení k budoucímu narození zdravých potomků. Podle vůně potu (jestli vám vyhovuje, či naopak zapáchá) muži velmi spolehlivě rozpoznají, zda má partnerka optimální složení DNA, tedy co nejvíce odlišné, čímž se také brání incestnímu sexu. Zároveň tato vůně velmi silně zvyšuje tvorbu testosteronu.

Dráždění erotogenních zón – vysvětlete v poklidu své dívce, že muž – to nejsou jen ústa (rty) a penis. Muži také vyžadují podporu laskání erotogenních zón. Ty nejsilnější najdete na chodidlech, zejména na patě, v podkolenních jamkách, v tříslech, v konečníku s vyústěním u prostaty, a především v pupíku.

Scroll to Top