Každý zážitek je s ní lepší


Přátelská setkání si užívá každý, protože trávit čas s někým koho máte rádi je vždycky lepší než se nudit o samotě. A v létě jsou setkání ještě lepší, protože člověk může být venku. Pokud máte vy a nebo někdo z vašich přátel dům se zahradou a na ní terasu či pergolu, jistě už jste tam spoustu krásných okamžiků zažili. Dát si něco dobrého z grilu, k tomu nějaké to pivo či koktejl je zaručeně skvělý program pro muže i ženy. A ještě lepší bude, když u vás nebude chybět vodní dýmka.

Dýmku mnozí z vás znají především ze zahraniční dovolené. Je typická pro arabské státy, odkud také pochází. Skládá se z vázy, kam se leje voda. Dále je potřeba aby měla tělo, které drží korunku s uhlíky a také hadice, díky kterým můžete dýmku kouřit.

vodní dýmka

Stěžejní je váza na vodní dýmku, která musí být dostatečně široká, aby byla stabilní. Pokud nebudete mít dýmku neustále jen na stole ale vezmete si ji například na zem, mohla by se příliš úzká váza převrhnout, a vy byste místo příjemně strávených chvil snažili uhasit oheň, který by mohl převrhnutím žhavých uhlíků vzniknout.

žena dýmka

Díky vodní dýmce zažijete víc legrace a pochutnáte si na mnoha tabácích. Všechno pro kouření vodních dýmek najdete u nás, a to včetně klasických i netradičních tabáků. Zkuste třeba svěží ovoce, které přímo vybízí k tomu, abyste si ho dali právě s partou přátel někde na dece na zahradě.

Vodní dýmka je ideální možnost jak si dopřát něco navíc, co běžně nemíváte. Je to právě dýmka, která může být vítaným zpestřením běžného večera s grilováním. Užijete si příjemný večer, který bude lepší než jste čekali. A nemusíte se ani bát že by vám nějak ublížila, pokud ji nebudete mít každý den, nic se vám nestane – podle mnoha vědců, i když obsahuje tabák, není tak škodlivé jako normální cigarety, a i proto její obliba roste napříč věkovými kategoriemi.

Scroll to Top