Nelámejte si hlavu se zaneseným odpadem v domácnosti


Chystáte rodinnou oslavu a máte pozvaný tucet hostů? A oslava bude probíhat v interiéru, například v zimním období, kdy nemůžete posedět venku na zahradě? Pak nezapomeňte na pohoštění o více chodech a narozeninový dort se svíčkami, pokud je to aktuální k danému tématu, ale co bychom vám rádi ještě připomněli, je ukládání důležitých telefonních čísel na řemeslníky, kteří zajišťují havarijní servis v případě nějakých technických potíží.

toaleta v domě

V první řadě mějte při ruce kontakt na elektrikáře, kdyby došlo k nějakému problému se zásuvkami nebo svítidly, což bývá zvláště u rodinných oslav nepříjemné a někdy i nebezpečné. Hodit by se vám mohl telefon i na zámečníka, kdybyste se šli projít ven a nedopatřením za sebou zabouchli dveře s klíčem v zámku. A do třetice si poznamenejte telefon na havarijní služby Kanalizace instalatéři.

toaletní papír

Když se taková rodinná oslava rozjede do slušných obrátek, zábava nevázne, a v plné permanenci je i toaleta a kuchyňský dřez. Přichází na řadu káva a čaj, servírování zákusků a v této chvíli je zapotřebí, aby byly všechny technické vymoženosti plně funkční. Jestliže se v takovém okamžiku záchod ucpe, například tam nějaké děcko vhodí více papíru nebo ubrousek, můžete se se zaneseným odpadem na záchodě trápit celý večer. Pro takovéto okamžiky mějte při ruce kontakt na instalatéry, kteří přijedou do hodiny, a s problémem si hravě poradí.

Nestává se sice tak často, že by se něco podobného stalo, ale pokud ano, a vy zrovna nemáte svého spolehlivého instalatéra vyhledaného, budete v průběhu oslavy zbytečně trávit spoustu času vyhledáváním a obvoláváním řemeslníků, což vám pak pokazí celý večer. Když budete mít kontakt již zjištěný předem, jen zvednete telefon, a nikdo ani nezaznamená, že už jsou instalatéři na cestě k vám. Takováto perfektní organizace vám usnadní mnoho trápení a stresu, a ten přece nemáte zapotřebí, že je to tak?

Scroll to Top