Stylové koupelny


Máte v koupelně dostatečný prostor na ručníky, kosmetiku, čističe na umyvadlo a koupelnu? Někteří lidé v koupelně nemají vůbec žádný prostor, cokoliv schovávat ani uložit. Někdy nemáte místo ani na to si dát do koupelny ručníky, které používáte nebo pár náhradních a přitom vy vám stačila jen otevřená police, která by umožnila skladovat daleko více věcí, než jen ručníky. Nemusí to být velké police, stačí třeba ve čtvercovém provedení a několik párů nad sebou a vytvoří vám krásné funkční police, které budou velmi praktické. Přáli jste si vždy mít pěkně smotané ručníky do ruliček a vyskládané jednu vedle druhé, tak jak to bývá i ve filmech, tak teď to budete moci mít doma.

Vzor u200

Není na tom nic těžkého, ale na rovné ploše se vám rozkutálejí a když je nebudete mít dobře namotané, tak se rozmotají. Není na tom nic složitého a návod najdete na internetu. Můžete si poskládat třeba i labuť, když budete chtít a budete trochu šikovní. Ovšem labuť si do koupelny asi nedáte, to maximálně do ložnice, když si chcete udělat příjemný večer a cítit je jako v hotelu, tak jako malé zpestření. Doma vám budou stačit elegantní ruličky, po kterých stačí jen sáhnout a můžete si utřít ruce nebo třeba obličej.

Vzor u200

Složit se dají malé ručníčky nebo střední osušky, ovšem skládat velké osušky už je náročnější a hlavně z nich bude velká rule a ne elegantní rulička. Nebojte, určitě najdete svůj styl. Když se vrátíme k policovému systému, můžete kromě čtvercového provedení vymyslet i jiný druh anebo to nechat jen na klasických policích, podle místa a vhodnosti. Když k tomu zvolíte světle modré zbarvení polic, aby to ladilo do vaší koupelny bude to vypadat krásně. Takové spojení vody s vaším koupelnovým prostore. Například, můžete vybírat ze vzorů u200 Sten-skrine, která je velmi elegantní a bude tou pravou. Koukněte na ni. Mějte osobitý styl, i když se jedná jen o koupelnu.

Scroll to Top