Ženskost nade vše


Určitě se v takovém případě nebude chtít omezovat v případě volby správných šatů a často bývají s výrazným dekoltem nebo bez ramínek. Jakou si ale pod to vezme podprsenku? Žádnou? Ale v případě, že nemají šaty ušitý tvrdší korzet a mají volně splývající vršek, bude to docela problém. Naštěstí ale existuje skvělé řešení a pomůže například třeba i nastávajícím nevěstám, které řeší obdobný problém, pokud chtějí na svůj nejvýznamnější den v životě obléci krásné šaty s odhalenými rameny nebo s trochu odhaleným výstřihem. Vsaďte na neviditelnou podprsenku od Lifties a máte vyhráno!

dekolt

Pojďme se podívat, o co konkrétně jde. Jedná se o lepící pásku, kterou určitě znáte třeba z prostředí sportovců, takzvané „tejpy“, kterými si pomáhají od bolesti. V tomto případě jde o něco podobného, jenom trochu propracovanějšího. Jedná se o pásku, která je prodyšná, bez latexu, odolá vašemu potu i případnému polití. Jednoduše si ustřihnete potřebný kousek a pak už jenom bude tvarovat vaše poprsí tam, kam chcete a potřebujete, a tato páska vám ho v tomto bodě dokáže zafixovat.

saty

Takže dejte sbohem podprsenkám s průsvitnými ramínky, které akorát působí lacině a kdo vám zaručí, že vám zadní část podprsenky nevyleze nad šaty, když se ohnete? To potom bude velice nelichotivé, zejména třeba na fotkách. S touto šikovnou páskou dosáhnete maximální dokonalosti a váš dekolt možná bude ještě hezčí než kdybyste použila klasickou podprsenku. Podívejte se na jejich instruktážní video a pochopíte více. Takže už se nemusíte bát si vybrat ať už plesové nebo svatební šaty, nemusíte se omezovat, protože s touto vychytávkou máte vyhráno. Odinstalujete jí jednoduše pomocí spreje, který aplikujete na okolí a pak už to půjde jako po másle. Jedná se o pružný a kvalitní materiál, který je prodyšný a testovaný, takže se nemusíte bát podráždění.

Scroll to Top