Skleník, který vám bude nejlépe vyhovovat


Ne každý rok je úspěšný na pěstování zeleniny. Mnohdy se počasí postará o její předčasnou sklizeň nebo dokonce o kompletní zničení. A další hrozbou jsou i domácí mazlíčci, kteří mají volný přístup na zahradu. Mimochodem i další návštěvníci zahrady mohou výrazně přispět k devastaci sazenic nebo již dozrávajících plodů. Skončit se zahradničením se vám rozhodně nechce a tak hledáte únikovou cestu, jak vše dobře zabezpečit. V tomto případě je pomoc velmi snadná a stačí se obrátit na nás výrobce skleníků. Máme bohaté zkušenosti s jejich výrobou, použitým materiálem a můžeme tak snadno poradit nebo doporučit tu nejlepší variantu pro vaši zahradu a hospodaření.

velký skleník

Tip na koho se obrátit

Rozhodně se vyplatí podívat na nabídku našich českých skleníků, která je skutečně velmi rozsáhlá. Možná se domníváte, že se jedná jen o pouhý prostor, který se skládá ze stěn a střechy. Základem je poté průhledný materiál, který umožní dostatečný průnik světelných paprsků. Je to ovšem jen tak poloviční pravda. Sklo nebo polykarbonát jsou opravdu průsvitné materiály, které zajistí skvělé podmínky pro světlo, které rostliny vyžadují, ale bylo by to velmi málo, co by vám mohl skleník nabídnout. Důležitá je konstrukce, která je dostatečně bytelná a hned tak ji neporazí žádné větrné pozdvižení. Jedná se o pozinkovaný produkt, který je o síle 1,5 – 3 mm.

skleník ze skla

Záleží na tom, jak jsou jednotlivé části zatížené. Můžete si vybrat, jaké budou mít skleníky Skleniky výplň. V případě skla, se můžete plně spolehnout na sklo Helios o síle 4 mm. Pokud dáte přednost modernímu materiálu, poté vás nezklame polykarbonát o síle 6 mm s boční pozinkovanou výztuhou. Nemusíte se obávat montáže, vše zvládnete skvěle podle návodu, a pokud přece jenom by se u vás objevila nejistota, poté si můžete objednat profesionály, kteří vám s montáží pomohou. Stačí si jen vybrat vhodné místo, připravit prostor a objednat si odpovídající skleník.

Scroll to Top