Jakou podobu mohou mít firemní dárky


Trička a mikiny

Budete-li se rozhodovat u firemních dárků mezi tričkem a mikinou s potiskem loga vaší firmy nebo třeba s nějakým zajímavým žertovným sloganem či textem, vezměte v potaz následující věc: Mikina s vysokou gramáží, tedy kvalitní textilie, je vhodná k nošení po celý rok, i v létě v chladnějším počasí nebo navečer či brzy zrána. U mikiny lze povytáhnout rukávy a je-li volného střihu, dobře izoluje vzduch u těla mezi tělem a textilií, a tudíž v létě příjemně chladí a v chladném období roku zas udržuje tělesnou teplotu lépe, než tričko. Máte-li možnost darovat mikinu, možná z ní vámi obdarovaní jedinci budou mít větší radost, než z trička.

bílý hrnek

Hrnek, propiska a zápisník

Kdo se domnívá, že digitalizací končí éra propisek a papíru, mýlí se. Nesnažme se ve vlastním zájmu digitalizovat i pomyslný „nos mezi očima“ a buďme věrní oné klasice, na níž vyrůstali naši předkové, tedy na propiskách a papírových blocích a diářích. Můžete je darovat spolu s hrnkem a uvidíte, že tyto tři předměty rozveselí mysl, pokud budou hezky barevně sladěné, například výrazně červený hrnek s bílým vnitřkem, modrou propisku a žluté desky papírového záznamníku.

dva hrnky

Paraple

Pamatujete na Pana Tau? Oto Šimánek v excelentní roli jedné z nejoblíbenějších postav dětského světa, a ostatně i světa nás, dospělých. Pan Tau nám všem přišel sdělit, abychom se na svět usmívali, měli se rádi, přestali s nesváry a uměli se dohodnout a využívat společně přírodní bohatství. Vlastně nám naznačil, že v mnoha směrech neumíme žít, a že nám jsou v tomto příkladem naše ratolesti. Jeho černý deštník byl pro něho typickou rekvizitou, i když tam samozřejmě nesměla chybět kouzelná buřinka, ale deštník si můžete dovolit darovat svým klientům i vy. A pokud chcete někomu darovat i buřinku, proč ne, bude to stylové a zajímavé. Anebo místo buřinky cylindr kouzelníka „Pokustóna“, v němž bydlí Bob a Bobek.

Scroll to Top