Vyrážíme s reklamními čepicemi do hor


Výpravy do hor bývají velmi působivé za každého počasí i roční doby. Fascinují nás na nich samotné terény, převýšení kopců a daleké rozhledy. V horách se člověk nenudí a pokaždé si tu dovedeme najít vhodnou zábavu, ovšem jednou z nejoblíbenějších aktivit je vysokohorská turistika. Tehdy obouváme trekové boty, do batohu vkládáme potřebné vybavení a svačinu a postupujeme vpřed podle mapových podkladů.

žena s čepicí

Pro tyto činnosti je také zásadní vhodná výstroj, tedy kromě obuvi i oblečení. Nikdo zřejmě nezapomíná na outdoorové modely kalhot do deštivého počasí s voděodolnou membránou a to samé platí i o bundách a vestách. Jestliže se ovšem naskytne v meteorologické předpovědi mohutná tlaková výše, a je velmi pravděpodobné, že se udrží slunečné počasí po celý týden, nasazujeme na hlavu kšiltovku, která poskytuje obličeji patřičný stín.

výprava do hor

Kšiltovky jsou ideální možností, jak jimi vyjádřit příslušnost k určité skupině výletníků či horalů, je tu prostor, kdy reklamní čepice umožní ostatním mít přehled o lidech, kteří k sobě patří, a zvyšují tím atraktivitu turistiky jako takové. A když si představíte, že máte vytištěná jména nad kšiltem, a jsou doplněná vaším logem, například jezdeckého oddílu nebo firemního uskupení, pak je to docela zajímavé zpestření, co málokdo čeká.

A co je na reklamních čepicích velmi působivé, je i jejich barva. Prodávají se v pastelových tónech a mohou vás spojovat buď v rámci jedné skupiny, například kdy máte všichni stejné čepice zelené barvy, anebo jimi od sebe odlišíte jednotlivé partnerské páry. Kšiltovku ocení každý, pokud se jedná o upomínkový předmět na nějakou společnou akci, a můžete je opatřit i dětem v dětských velikostech. A aby měl upomínkový předmět svou platnost, nezapomeňte v rámci potisku také na datumové razítko, abyste měli za pár let jasnou připomínku, kdy jste vlastně na té akci byli.

Scroll to Top