Vše pro nevěsty


Nic není pro nevěstu důležitější než její svatební šaty. Při výběru šatů je potřeba zohlednit spoustu faktorů, které mají na jejich konečný výběr velký vliv.

Nevěsty hodně řeší téma svatby, případně svatební barvy. Každá chce mít krásnou svatbu podle svého vkusu, a tak chce mít všechno do jedné barvy. Ideální je mít třeba květiny a potahy na židli sladěné do jedné barvy. Je možné mít svatbu i v romantickém nebo třeba v moderním stylu, a tomu uzpůsobit i výběr šatů.

nevěsta závoj

Kam se pro ně vydat?
Svatební šaty si můžete přijít vybrat k nám. Jsme svatební slon, který má nejen spoustu krásných svatebních šatů, ale kde najdete i společenské nebo plesové šaty. Nabízíme to nejlepší z oboru. Vyzkoušet si u nás můžete spoustu druhů šatů. Naše půjčovna svatebních šatů v Praze je tu pro všechny nevěsty, které chtějí kvalitní a cenově dostupné šaty. Většina nevěst se rozhodne pro vypůjčení šatů, protože si nechtějí na jeden jediný den šaty kupovat. Je potom často problém je udat a prodat jiné nevěstě, protože každá nevěsta chce svoje nové šaty, které si odnese přímo ze salonu.

Jaké šaty si vybrat?
Pokud jste na klasiku, vyberte si třeba šaty ve stylu mořské panny, které mají rovný vršek a rozšířenou sukni. Nesednou ale každému, pro tento typ šatů je vhodnější štíhlá postava. V nabídce máme také princeznovské šaty s okázalou sukní, krátké rozverné šaty a nebo korzetové šaty s rozšířenou sukní. U nás najdete spoustu střihů a designů, ze kterých si můžete vybrat.

nevěsta boty

Naše šaty jsou kvalitní, krásné, a jedinečné. To co najdete u nás, nikde jinde nenajdete. Vyberte si svoje svatební šaty u nás protože budete mít zaručeno, že podobné šaty nepotkáte na svatbě žádné ze svých kamarádek. U nás nevěsty hledají jedinečnost a také prvotřídní servis v salonu, který je u nás samozřejmostí. U nás se budete cítit jako doma.

Scroll to Top