Bazén pro rodinnou oslavu


Když se staví na zahradě zapuštěný bazén, počítáme s tím, že po jeho dokončení a uvedení do provozu se svlékneme do plavek, osprchujeme a ponoříme nesměle pod hladinu. Využívání bazénu je v takovém případě samozřejmě příjemné, ale brzy zjistíme, že nám k tomu něco chybí. Asi, jako když zapomenete okořenit a osolit polévku – prostě vezmete do ruky pepř a sůl a rázem je to ono. Pobyt u bazénu koření vhodné občerstvení, ale to pravé, co by tu nemělo chybět, je zábava s vašimi přáteli. K čemu vám bude bazén, když se tu budete pouze rochnit sami? Nebude to tak trochu otrava, být v bazénu jen jako osamělý jednotlivec a postrádat tu společnost?

osamělý bazén

Využijte bazén pro uspořádání rodinné oslavy, anebo oslavy, kam přizvete i své přátele z okruhu těch, co s vámi jezdí na vodácké výpravy, na cyklistické výlety nebo zimní lyžařské pobyty. Oslava u bazénu vám také nabídne to, co v uzavřené místnosti u konferenčního stolku nelze prožít.

lehátka u bazénu

Dopřejte si podvodní gymnastiku – velkým problémem u většiny oslav v interiéru je nedostatek pohybu. Sedíte tu u stolku, konzumujete obložené chlebíčky, popíjíte víno či kávu a vnímáte, jak se tu stáváte více a více závislými na dobrotách, takže máte tendenci jich sníst doslova přehršel. Toto se vám ale venku nemůže stát, i když je známo, že u vody chutná možná víc, než doma. Zapuštěné bazény akce vám poslouží k pohybovým aktivitám a až se svléknete do plavek, zjistíte, že by se pod vodou dalo provozovat vhodné cvičení i bez plavání. Můžete se tu ve dvojicích nadnášet, přetahovat, podplavávat a masírovat různé části těla. Ve vodě jsou veškeré tělesné pohyby příjemnější a reagujeme na to i svým pocitem skrze doteky, proto se tu neodbývejte a umocněte sílu vodního média svou dlaní, kterou přejíždíte partnerova záda, zátylek a třeba i chodidla, když je k tomu vhodné prostředí.

Scroll to Top