K čemu je dobrý Tribulus?


Pokud se snažíte podpořit svůj nárůst svalů, budete možná potřebovat i nějakou pomoc v podobě suplementace. A ta může hrát v případě růstu svalů zásadní roli. Suplementy sice nedokáží zázraky, ale pokud je podpoříte správným stravováním a cvičením, můžou vám velmi pomoci a mohou být pro vás to, co potřebujete.

A doplňky stravy vám nemusí pomáhat jenom pokud potřebujete nabýt svalovou hmotu. Pomůže vám i třeba pokud potřebujete zhubnout, nebo jen své svaly zesílit. Na jaké doplňky stravy se ale zaměřit Zaměříme se na tribulus kotvičník https://www.army-nutrition.cz/army-nutrition-tribulus-terrestris/.

posilování

Tribulus, celým názvem Tribulus Terrestris, je rostlina, která produkuje plody pokryté ostny. Je to vlastně bylinka, která pochází z Číny a dalších oblastí východní Asie. Kořeny této rostliny se používají již po staletí jak v léčitelství, tak i právě jako doplňky stravy. Mají spojitost nejenom jako pomoc sportovcům, ale také třeba jako pomoc pro muže, kteří potřebují povzbudit svoje libido.

Pro koho je tedy Tribulus určený? Pro kohokoliv, kdo z něj může čerpat nějaké benefity. V současné době jsou to hlavně kulturisti a sportovci, kteří využívají Tribulus na to, aby přirozeným způsobem zvýšili hladinu svého testosteronu. Vyšší hladina testosteronu totiž pomáhá zvyšovat vaši energii na sportovní výkony. Povzbuzuje také růst svalové hmoty. Ale funkce testosteronu není prospěšná jen v oblasti sportu. Například stimuluje tvorbu erytrocytů, tedy červených krvinek.

sport

Pokud máte problém se svou sexualitou, hlavně tedy muži, třeba nemohou dosáhnout erekce, nebo mají problémy s plodností, mohou čerpat výhody z užívání Tribulusu. Pokud tedy chcete zvýšit svou sílu, dosáhnout růstu svalů, zhubnout, podpořit tvorbu červených krvinek nebo podpořit své sexuální zdraví a libido, zařaďte Tribulus jako doplněk stravy.

Scroll to Top