Virtuální sídlo v Praze, kde vás nikdo nezná


Být podnikatelem není z mnoha důvodů žádný med. Za prvé se musíte snažit sami být „strůjci svého štěstí“, což se každému zrovna nechce, a podnikání rozhodně neznamená totéž co „být líný“. Líný podnikatel to daleko nedotáhne. Za druhé se rázem ocitáte ve světě „dravých šelem“ a musíte sledovat nejen zájem ze strany zákazníků, ale i situaci u konkurence, a to vám bere spoustu sil. Za třetí tu figurují známosti a kontakty, ale ne vždy jsou vám ku prospěchu, protože řada lidí je nepřejících, a dokáže vás podrazit, podvést, okrást či jinak zdecimovat. A za čtvrté jsou tu také úřady, které se starají o to, aby podnikatelský sektor odváděl správné daně, a mnohdy vám mohou připomínat výběrčího daní z pohádky „Pyšná princezna“.

Karlův most v Praze

Těmto faktorům však můžete výrazně odlehčit a spolu s tím i vašemu stresu. Pamatujte, že čím více vystresovaní budete, tím větší adrenální únava se vás týká, a stres, to jsou hřebíky do rakve, a to pořádně velké!

pražské metro

Nabízí se možnost mít firemní virtuální sídlo Praha, tedy nikoli například Žirovnice, Velvary nebo Volyně, kde bydlíte, a kde vás kde kdo zná, a o vašem podnikatelském záměru si snadno zjistí řadu informací. Sídlo v Praze znamená něco podobného, jako když kapka deště dopadne na hladinu oceánu – rozplyne se tu mezi ostatní tekutinou a splyne s ní tak, že o její existenci nemá nikdo ani tušení. V Praze jste v podstatě téměř neviditelní, stěží vás tu bude někdo sledovat či pronásledovat, a nemusíte se prakticky obávat ani kontroly z finančního úřadu, protože je tu firem tolik, že natrefit zrovna na tu vaší bude velmi málo pravděpodobné.

Díky firemnímu pražskému sídlu se lépe soustředíte na to, co jste vlastně původně chtěli – věnovat se činnosti, co vás baví a úspěšně (tedy snad) úspěšně živí. A možná, že nebudete ani tolik potřebovat antistresové pomůcky a reflexní masáže chodidel, které proti stresu zabírají naprosto dokonale.

Scroll to Top