Značka Expran a jejich liquidy


Hledáte již hotové náplně do svých elektronických cigaret, které budou stát opravdu za to? Které budou mít plnou chuť a nabídnou vám škálu známých, ale i těch méně obvyklých příchutí? Pak je přesně pro vás značka náplně do cigaret Expran e-cigo.cz. Značka Expran nabízí několik řad svých liqudů, takže si u nich vybere skutečně každý. Záleží na vašich chuťových preferencích, jakou formu nikotinu chcete zvolit, nebo jestli chcete ochutnat něco speciálního.

kouř

Řada Not today salt vyniká nejen skvělými příchutěmi, ale i roztomilými obaly. Náplně obsahují nikotinovou sůl, která se snadněji vstřebává do krve a neškrábe vapery tolik v krku. V této řadě najdete mixy ovocných příchutí, jako jablko s jahodou a malinou, lesní ovoce s citrónem a jahodou nebo mango s mátou. Najdete zde i jednu tabákovou příchuť. Řada Nightmare Salt obsahuje taktéž liquidy s nikotinovou solí. Hororové obaly potěší nadšence do hororových filmů. I zde najdete mixy ovocných příchutí a také tabákové příchutě spojené s ovocem.

V řadě Take it najdete klasické 10 ml liquidy s klasickým nikotinem v různé síle. Najdete zde širokou škálu příchutí, zejména ty ovocné. Potěší vás příchutě jako třešeň s kiwi, kaktus, maliny a angrešt nebo meloun. Najdete zde ale speciální příchutě, jako chuť babiččina jablečného koláče, krémovou jahodu nebo vanilkové mousse s ananasem. Samozřejmě zde najdete i několik kvalitních, tabákových příchutí.

vape

Poslední řada této značky je speciální. Obsahuje totiž liquidy s obsahem CBD. Neobsahují THC, které známe z marihuany. CBD má podobné účinky ohledně zklidnění a dodání energie, ovšem na rozdíl od THC nemá psychotropní účinky. Najdete tu nejrůznější ovocné příchutě, jako jahoda, meloun, mango a tak dále. Vybírat můžete také mezi různými silami v obsahu CBD. Začít byste ale samozřejmě měli od té nejnižší koncentrace.

Scroll to Top