Stránky SEZOB.CZ
Úvodní stránkaČeštiny, návody, patche, recenze, poradny, filmy,  

0 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


DVD Decrypter
Čeština|Freeware|Win 9x-XP|Instal|Unistal|1.4M
 

DVD Decrypter skončil!
ImgBurn je od autora DVD Decypteru. Ten pokračuje tam, kde skončil DVD Decypter, ale neslouží již pro dekryptování DVD disků, ale pouze pro vypalování.

Pokud si chcete pro vlastní potřebu vytvářet kopie filmů na DVD, přičemž potřebujete video zpracovat do jiného formátu, případně odstranit z DVD nepotřebné části, dobře vám poslouží DVD Decrypter.

Aby nebylo možné film DVD zkopírovat, je opatřen ochranou v podobě speciálního kódování CSS, Content Scrambling System. Díky není možné jen tak zkopírovat soubory z filmového dévédéčka na pevný disk a dále s nimi pracovat, např. si je přehrávat v softwarovém DVD přehrávači nebo vypálit na zapisovatelné DVD. 

Jestliže se tedy budete pokoušet zkopírovat data z DVD pomocí běžných programů jako Servant Salamander nebo přímo ve Windows, setkáte se s hláškou, že disk je zakódován a data není možné přečíst. Takto nemůžete zkopírovat soubory VOB, jen IFO a BUP, ty totiž kódované nejsou.


Co je to soubor s příponou PLS a k šemu slouží
soubor s příponou PLS je konfigurační soubor pro DVD Decrypter. Při načtení tohoto souboru do DVD Decrypteru, se tento program nastaví přesně tak, jak ho někdo nakonfiguroval. Každé DVD má jinou ochranu, tudíž i jiné parametry nastavení.

Jak použít soubor PLS
1. Spustíme DVD Decrypter
2. Vložíme DVD a počkáme, až se načte
3. Z menu vybereme File / Protected Sectors List / Import... a načteme PLS soubor
3. Počkáme pár sekund až se DVD Decrypter nakonfiguruje a pak klepneme na tlačítko pro stažení DVD na disk
Po dokončení a zavření DVD Decrypteru se ten zase automaticky přenastaví na původní hodnoty.