Stránky SEZOB.CZ
Úvodní stránkaČeštiny, návody, patche, recenze, poradny, filmy,  

0 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Stránka programu DVDShrink

Freeware|Win 9x-XP|InstalDownload programu|Unistal
DVD Shrink 2007
Pozor na podvodníky, kteří začali na různých stránkách nabízet na prodej či za peněžité dary DVD Shrink 2007. Například na adrese http://download-dvdshrink.org/
Žádná nová verze NEEXISTUJE !
Oni pouze přejmenovali poslední oficiální verzi (3.2.0.15) na jiné jméno DVDShrink 2007. DVD Shrink vzniknul jako software zdarma a dokonce bez jakéhokoliv druhu peněžitých darů. DVDSHRINK byl, je a (prozatím) bude 100% FREE!
Tuto zprávu předejte prosím na další fóra a veřejné diskuse.
http://www.dvdshrink.org

DVDShrink je freewarový nástroj pro převod DVD-9 na DVD-5
Umožní zálohovat DVD disk na pevný disk. DVD Shrink dokáže nejen rozšifrovat chráněná DVD, ale upravit velikost zdrojového DVD tak, aby jej bylo možno vypálit na DVD-R disk. Toto je možno dosáhnout volbou některé ze dvou nabízených metod, nebo jejich kombinací:
Re-authoring umožňuje vypuštění některých nepodstatných částí - menu, klipy, bonusy, odříznutí úvodní nebo závěrečné sekvence filmu.
Re-encoding umožňuje zkomprimování zdrojového DVD nebo jeho částí, ovšem na úkor kvality.
Vytvořený ISO image nebo jednotlivé DVD soubory můžete, prostřednictvím vypalovacího programu, uložit na DVD disk.

Nejčastěji byla použivaná verze 1.03, kterou si můžete stáhnou a do které se dá stáhnout i čeština, kterou přepíšete původní soubor. Další dlouho používaná verze byla 2.3. Následující verze nestály za nic. Docházelo v nich k pixelizacia a tuhnutí videa. Verze 3.1.2 vypadala již nadějně a má též některé nové funkce, změny oproti verzím předcházejícím najdete v historii verzí (anglicky), na mrbass.org (anglicky).

Od verze 3.2 je to již špičkový nástroj, kterému se nemohou rovnat ani placené programy. Například Instant Copy sice komprimuje nepřekonatelně, bohužel má jiné nedostatky.